Шпак Любов Олександрівна

Мажоритарний округ № 194 м. Черкаси : Придніпровський та Соснівський райони

Ректор Східноєвропейського університету економіки та менеджменту , доктор економічних наук. За час роботи працювала в університеті викладачем , доцентом , завідувачем кафедри фінансів , директором інституту економіки , першим проректором та ректором.

Illustration
icon

Цінності

Держава для Людини, а не Людина для держави.

icon

Цілі

Очищена, оновлена і відповідальна влада, яка дбає про народ та про його успішне і достойне життя, знищення системної корупції.

icon

Соціальна відповідальність

Прозорість, відкритість, чесність, відповідальність, командна робота, народовладдя, залишатися людиною в будь якій ситуації.

Що зробив до виборів:

  • Благодійність:Щорічно на День Святого Миколая збір коштів та допомога всім необхідним дитячим притулкам та будинкам, школам-інтернатам.

  • Освітні проекти:Підтримка та реалізація молодіжних проектів.

  • Міжнародна практика:Брала участь в організаціях міжнародних практичних конференцій.

Програма

  • 01. Рівність усіх перед закономУ новій Україні ми маємо позбутися такого ганебного явища, як вибірковість у відповідальності перед Законом! Закон має бути однаково рівний для всіх.

  • 02. Безпека людини. Безпека країниАрмія має бути боєздатною! Служба - престижною!

  • 03. Заможний громадянин - заможна державаМінімальний прожитковий мінімум доходів громадян має формуватися з фактичних показників купівельної спроможності. Мета - подолання такого явища як масова бідність у суспільстві.

  • 04. Здорова та освічена націяПровести ефективну освітню та медичну реформу, ціль яких має бути доступність, практичність та якість наданих послуг (професія лікаря та вчителя мають стати престижними та високоплачуваними - це наша інвестиція в освічену та здорову націю!).

  • 04. Комфортна країна Молоді - якісну освіту, працевлаштування, простір для самореалізації. Відновимо програми молодіжного житлового кредитування. Старшому поколінню - гідне пенсійне забезпечення. Перехід від солідарної до накопичувальної пенсійної системи.

  • 04. Електронна країнаПроцедура формування та використання бюджетних коштів, проведення тендерів, закупівель та уакціонів має бути автоматизована та контрольована суспільством.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь


Зв’язатись за телефоном+38 093 039 53 66

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності