Шпак Любов Олександрівна


Ректор Східноєвропейського університету економіки та менеджменту , доктор економічних наук. За час роботи працювала в університеті викладачем , доцентом , завідувачем кафедри фінансів , директором інституту економіки , першим проректором та ректором.

Illustration
icon

Цінності

Держава для Людини, а не Людина для держави.

icon

Цілі

Очищена, оновлена і відповідальна влада, яка дбає про народ та про його успішне і достойне життя, знищення системної корупції.

icon

Соціальна відповідальність

Прозорість, відкритість, чесність, відповідальність, командна робота, народовладдя, залишатися людиною в будь якій ситуації.

Програма

  • 01. Рівність усіх перед закономУ новій Україні ми маємо позбутися такого ганебного явища, як вибірковість у відповідальності перед Законом! Закон має бути однаково рівний для всіх.

  • 02. Безпека людини. Безпека країниАрмія має бути боєздатною! Служба - престижною!

  • 03. Заможний громадянин - заможна державаМінімальний прожитковий мінімум доходів громадян має формуватися з фактичних показників купівельної спроможності. Мета - подолання такого явища як масова бідність у суспільстві.

  • 04. Здорова та освічена націяПровести ефективну освітню та медичну реформу, ціль яких має бути доступність, практичність та якість наданих послуг (професія лікаря та вчителя мають стати престижними та високоплачуваними - це наша інвестиція в освічену та здорову націю!).

  • 04. Комфортна країна Молоді - якісну освіту, працевлаштування, простір для самореалізації. Відновимо програми молодіжного житлового кредитування. Старшому поколінню - гідне пенсійне забезпечення. Перехід від солідарної до накопичувальної пенсійної системи.

  • 04. Електронна країнаПроцедура формування та використання бюджетних коштів, проведення тендерів, закупівель та уакціонів має бути автоматизована та контрольована суспільством.

Зв’язатись за телефоном
+38 093 039 53 66


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності